Taip. Europos Teisingumo Teismo 2012 m. liepos 3d. byloje nr. C-128/11 (nuoroda) pripažinta, jog pirkti bei parduoti programinės įrangos licencijas yra legalu remiantis Europos Parlamento ir Tarybos Direktyva 2009/24/EB (nuoroda) ir jos įstatais dėl kompiuterių programų teisinės apsaugos.

Ne, programinės įrangos gamintojas negali kištis į licencijos perdavimą nuo 2012 m. Europos Teisingumo Teismo sprendimo.

Vienareikšmio atsakymo nėra. OEM (Original Equipment Manufacturer) programinė įranga yra tiekiama tik kartu su technine įranga, tačiau jos pardavimas nėra uždraustas. Visgi tokios programinės įrangos pakartotinis panaudojimas yra apribotas įstatymų ir sudėtingai kontroliuojamas, todėl šiomis licencijomis neprekiaujame.

Taip, visos mūsų parduodamos licencijos yra išduotos įmonės gamintojos. Visų sandorių metu perduodant klientui licenciją yra pasirašomas aktas kuriame garantuojame, jog ši licencija yra originali.

Ne. Programinės įrangos gamintoją informuoti apie programinės įrangos įsigyjimą arba pardavimą nėra būtina.

Ne. Cloud ir kitokio tipo prenumeruojama programinė įranga yra apmokama vieną kartą per mėnesį arba metus. Tokios programinės įrangos veikimas laike yra apribotas, todėl tokia programine įranga mes neprekiaujame.

Daugumoje atvejų įgydami programinę įrangą iš pirmojo savininko sutariame skirtingą kainą, todėl negalime nustatyti standartinių produktų įkainių pardavimui.

Ne. Bendradarbiaujame tik su įmonėmis, kurios registruotos Europos Sąjungai priklausančiose valstybėse.

Visiems produktams galioja standartinė Microsoft atnaujinimų politika. Tai reiškia, kad visi produktai gauna tuos pačius atnaujinimus kaip ir programinė įranga įgyta tiesiai iš Microsoft partnerio ar jo atstovo.

Perkant naudotą programinės įrangos licenciją Jūs įgyjate teisę legaliai naudoti tikslinę kompiuterinę programą. Kartu su licencija perduodama sąskaita-faktūra, teisės į licenciją perdavimo dokumentas ir aktyvacijos raktai (jei taikytina).

Licencijas galime parduoti tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Tuo tarpu licencijų iš fizinių asmenų neperkame.

UAB IT paslaugų centro pagrindinė veikla yra prekyba programinės įrangos licencijomis iš antrų rankų. Visgi esame ir Microsoft Partner Network narys todėl naujos programinės įrangos pardavimas yra dalis mūsų verslo.

Ne, programinė įranga nesidėvi. Aktyvuodami jau naudotą licenciją jūs gaunate lygiai tą patį programinės įrangos paketą kaip ir prieš tai buvęs šios programinės įrangos savininkas.

Priklausomai nuo jūsų poreikių mes galime pasiūlyti tiek naujausias programinės įrangos versijas, tiek sesntėlėjusias. Senstėlėjusi programinė įranga nereiškia, kad ji nėra veikianti. Jeigu jūsų verslo IT poreikiams patenkinti reikia tam tikro funkcionalumo, mes galime patarti nuo kurios programinės įrangos versijos jūs galite tai pasiekti su minimaliomis išlaidomis. Taip pat visais atvejais informuojame klientą ar aktuali versija yra palaikoma gamintojo (klaidų taisymas, atnaujinimai,..).